Natural Office

Istotnym elementem stylizacji każdego wnętrza są dodatki. To one dodają charakteru oraz poczucia wygody i komfortu. Także
w pracy, w biurze niezwykle ważne stają się gadżety wprowadzające harmonię oraz uporządkowanie na biurku. Te dwa elementy łączą kolekcje Natural i Office.

Natural – naturalność, spokój, komfort, harmonia. Cechy, które sprawiają, że biurowe wnętrze staje się miejscem  efektywnej pracy, zorganizowania oraz pobudzania twórczych inspiracji. Gadżety z linii Natural wykonane z naturalnych, ekologicznych materiałów nawiązują do kształtów otaczającej nas rzeczywistości. Forma góry, fali morskiej oprócz funkcji organizowania miejsca na biurku, dodatkowo może wyrażać zainteresowania użytkownika.
Kolekcję Office stanowią użytkowe przedmioty przełamujące biurową monotonię. W tej serii można znaleźć przyborniki, organizery, wizytowniki wykonane z naturalnego drewna. Gadżety Office wprowadzają poczucie komfortu w pracy, dzięki ich użytkowej funkcji.
Opcją dodatkową każdego gadżetu z linii Natural oraz Office jest możliwość reklamowania firmy. Umieszczone na produktach logo lub adres strony internetowej w subtelny sposób przypominają o firmie i ułatwią z nią kontakt.

Nowoczesny projekt naszych gadżetów sprawia, że otoczenie biurowe przestaje być nudną przestrzenią zarazem stając się designerskim miejscem do pracy. W dyskretny sposób wprowadzają elementy reklamowe i są niezbędnym produktem do utrzymywania kontaktu z firmą.