Oferta

Oferta marki 3D WOOD skierowana jest do osób, które szukają oryginalnych gadżetów reklamowych dla swoich firm. Naszym celem jest tworzenie produktów, które połączą funkcję marketingową z funkcją użytkową.

Gadżety 3D WOOD wykonywane są z drewna. Nasze produkty łączą również różne funkcje użytkowe, na przykład stojak na telefon jest jednocześnie miejscem na długopis lub wizytówki. Gadżety zajmują niewiele przestrzeni na biurku, przyczyniając się do utrzymywania porządku na biurku oraz urozmaicają aranżację biura. Na wszystkich dostępnych produktach istnieje możliwość naniesienia grafiki reklamowej w postaci loga firmy, adresu www, telefonu kontaktowego lub innego zdobienia.

Zamawiając Nasze produkty klient otrzymuje profesjonalną wizualizację 3D wykonaną przez 3D PIXEL – STUDIO GRAFICZNE. Istnieje również możliwość wykonywanie unikalnych gadżetów na indywidualne zamówienie klienta. Wszystkie oferowane gadżety są projektowane i produkowane w Polsce. Do Państwa dyspozycji jest 3D PIXEL – STUDIO GRAFICZNE, które poprowadzi Państwa zlecenie od profesjonalnej wizualizacji 3D do gotowego produktu.


Oferta 3D WOOD została podzielona na kolekcje tematyczne.

Kolekcja Animals – jak sama nazwa wskazuje gadżety nawiązują do ulubionych zwierząt. Kolekcja charakteryzuje się prostą linią, estetyką wykonania oraz wielofunkcyjnością. Wybrane modele można łączyć ze sobą tworząc stojak na tablet, wykorzystując tzw. opcję modułową. Istnieje możliwość dodania grafiki reklamowej w postaci loga firmy, strony internetowej lub innego dodatkowego zdobienia.

Kolekcja Geometric – skierowana dla osób ceniących sobie oryginalną formę otaczających przedmiotów. Produkty z tej linii nawiązują do figur geometrycznych, które zostały połączone w niepowtarzalną, funkcjonalną formę. Istotną cechą tej kolekcji są płaszczyzny na których można umieścić grafikę reklamową.

Kolekcja Natural – nawiązuje do kształtów otaczającej nas rzeczywistości. Połączenie drewna i kształtu koreluje ze środowiskiem naturalnym. Kolekcja została zaprojektowana dla podkreślenia indywidualnej przestrzeni biurowej, wyrażenia dbałości o otaczająca przyrodę. Połączenie naturalnego materiału z wypaloną grafiką reklamową podkreśla ekologiczną istotę produktu.

Kolekcja Office – seria użytkowych przedmiotów przełamujących biurową monotonię. Produkty linii Office łączą w sobie ciekawą formę z funkcją organizowania przestrzeni na każdym biurku. Gadżety te doskonale pasują do każdego wnętrza oraz w subtelny sposób wprowadzają elementy reklamowe, dzięki umieszczonej na nich grafice.