Animals

Gadżety 3D Wood łączą w sobie niepowtarzalny wygląd i funkcjonalność. Naszym celem jest przełamywanie biurowej monotonii. Dlatego stworzyliśmy kolekcję Animals – nawiązująca do ulubionych zwierząt.

Poprzez nowoczesne zaprojektowanie budowy, kształtu oraz wyprofilowania a także wprowadzenie opcji tworzenia modułów, Nasze gadżety można wykorzystywać do kilku funkcji jednocześnie. Produkty łączą w sobie funkcję stojaka na telefon lub tablet, przybornika na długopisy w jednym. Dodatkowym atutem stojaków na telefon Animals jest możliwość posiadania telefonu w zasięgu wzroku co zapewnia swobodny dostęp do zasobów naszego telefonu. Cechą charakterystyczną jest wielkość produktu, który zajmuje małą część na biurku i nie wprowadza zbędnego chaosu. Wykonane z naturalnego drewna dopełniają aranżację biura.

Nasze gadżety kierujemy przede wszystkim do firm prowadzących szeroko pojęty marketing reklamowy. Gadżety stają się doskonałym sposobem na stały kontakt klienta z Państwa firmą, dzięki możliwości zamieszczenia w formie graweru takich danych jak: adres strony www, logo, adres i numer telefonu. 

Kolekcja Animals łączy w sobie estetykę wykonania z komfortem użytkowania. Niepowtarzalny kształt sprawia, że Nasze gadżety stają się niezbędnymi produktami dla firm poszukujących unikalnych sposobów reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami Kolekcji Animals.